Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AMD-EVIA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

AMD-EVIA SRL (CUI 33413186) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J5/1148/2014 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.000 RON și un profit net de 336 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33413186
Nr. ORC
J5/1148/2014
EUID
ROONRC.J5/1148/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. DOINA 30, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.000 RON
2024▼ 25,9%
Rezultat net
336 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 1.550 715 5.059 4.224 —
2024 1.000 336 1.550 715 5.059 4.224 —
2023 1.350 -16 293 715 3.465 3.887 —
2022 2.050 1.989 405 715 3.593 3.903 —
2021 — 0 344 715 1.543 1.914 —
2020 — 0 344 715 1.543 1.914 —
2019 3.595 229 344 715 1.543 1.914 —
2018 5.895 4.998 7.049 1.210 7.524 1.685 —
2017 1.425 -5.736 6.906 1.870 1.723 -3.313 —
2016 700 -2.543 6.172 2.530 6.066 2.424 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
26,84% (2023: 7,01%)
Datorii / Total active (total active: 5.774 RON)
Solvabilitate generală
3,73
Total active / Datorii (total active: 5.774 RON)
Autonomie financiară
73,16% (2023: 92,99%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.774 RON)
Rentabilitate active (ROA)
5,82% (2023: -0,38%)
Profit net / Total active (total active: 5.774 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,95% (2023: -0,41%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,6% (2023: -1,19%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AMD-EVIA SRL

Reprezentantul firmei este: TABĂRĂ VALENTIN-DUMITRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024