Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAFE INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

SAFE INTERNATIONAL SERVICES S.R.L. (CUI 33426550) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J15/435/2014 și are sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.954 RON și un profit net de 205 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 78,1% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33426550
Nr. ORC
J15/435/2014
EUID
ROONRC.J15/435/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constructorilor 1, Mun. Târgovişte Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
1.954 RON
2019▼ 78,1%
Rezultat net
205 RON
2019▼ 96,2%
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — -6.968 87 — — -87 —
2023 — 29 87 — 6.968 6.881 —
2022 — 0 5.409 — 12.260 6.851 —
2021 — 0 5.409 — 12.260 6.851 —
2020 — 0 5.409 — 12.260 6.851 —
2019 1.954 205 5.409 — 12.260 6.851 —
2018 8.910 5.453 5.206 — 11.852 6.646 —
2017 1.960 2.114 10.011 — 11.204 1.193 1
2016 — -613 10.321 — 9.400 -921 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
44,12% (2018: 43,93%)
Datorii / Total active (total active: 12.260 RON)
Solvabilitate generală
2,27 (2018: 2,28)
Total active / Datorii (total active: 12.260 RON)
Autonomie financiară
55,88% (2018: 56,07%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.260 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,67% (2018: 46,01%)
Profit net / Total active (total active: 12.260 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
2,99% (2018: 82,05%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,49% (2018: 61,2%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAFE INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CHARALAMBOS ANDREOU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019