Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PATH TO PERFORMANCE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

PATH TO PERFORMANCE SRL (CUI 33479733) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J35/1918/2014 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (cod CAEN 8230). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 17.160 RON și un profit net de 16.358 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 32,3% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33479733
Nr. ORC
J35/1918/2014
EUID
ROONRC.J35/1918/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Martir Col. Ioan Uţă 35, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
17.160 RON
2021▼ 32,3%
Rezultat net
16.358 RON
2021▼ 32,3%
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -298 1.494 — 48 -1.446 —
2024 — -500 1.294 — 146 -1.148 —
2023 — -1.248 4.149 — 646 -3.503 —
2022 — -538 10.416 — 7.661 -2.755 —
2021 17.160 16.358 441 — 188.198 187.757 —
2020 25.332 24.178 760 — 172.159 171.399 —
2019 69.600 66.385 933 — 148.154 147.221 —
2018 — 0 0 — 80.836 80.836 —
2017 0 0 5.187 — 86.023 80.836 —
2016 5.400 956 5.187 — 86.023 80.836 0

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
0,23% (2020: 0,44%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,77% (2020: 99,56%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
8,69% (2020: 14,04%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,71% (2020: 14,11%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
95,33% (2020: 95,44%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PATH TO PERFORMANCE SRL

Reprezentantul firmei este: KOMOZ ROMULUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021