Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SIGNATURE ESTHETIC AT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

SIGNATURE ESTHETIC AT S.R.L. (CUI 33492147) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014001292229 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33492147
Nr. ORC
J2014001292229
EUID
ROONRC.J2014001292229
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vişan 27 C, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
0 RON
2020
Rezultat net
0 RON
2020
Angajați
0
2020

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

În bilanțul pe 2020, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (8622), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 8.722 1.938 -43 -6.827 —
2024 — 0 8.722 1.938 -43 -6.827 —
2023 — 0 8.722 1.938 -43 -6.827 —
2022 — 0 8.722 1.938 -43 -6.827 —
2021 — 0 8.722 1.938 -43 -6.827 —
2020 0 0 8.722 1.938 -43 -6.827 0
2019 — -371 8.805 1.938 40 -6.827 —
2018 — 0 8.722 2.309 -43 -6.456 —
2017 — 0 8.728 2.309 -37 -6.456 —
2016 5.360 -2.685 8.728 2.309 -37 -6.456 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2016)
Grad de îndatorare
460,26% (2016: 384,15%)
Datorii / Total active (total active: 1.895 RON)
Solvabilitate generală
0,22 (2016: 0,26)
Total active / Datorii (total active: 1.895 RON)
Autonomie financiară
-360,26% (2016: -284,15%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.895 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2016: -118,18%)
Profit net / Total active (total active: 1.895 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: -50,09%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SIGNATURE ESTHETIC AT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: TECUCEANU ANGELA (administrator), POPA LUCIAN NELU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
29.08.2026 Data reactivării — 11.06.2026 ANAF
29.08.2026 Cod CAEN principal 4645 8622 ANAF