Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TECHNOSOIL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

TECHNOSOIL SRL (CUI 33493827) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014009668404 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 164.713 RON, o pierdere netă de 40.786 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 39,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33493827
Nr. ORC
J2014009668404
EUID
ROONRC.J2014009668404
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Câmpineanu 31, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
164.713 RON
2025▼ 39,0%
Rezultat net
-40.786 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · 9 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 164.713 -40.786 16.117 — 3.509 -12.608 1
2024 270.095 -21.611 35.185 3.025 110.338 78.178 1
2023 108.124 -11.014 36.777 6.050 130.516 99.789 1
2022 158.376 110.563 41.791 9.075 143.519 110.803 1
2021 158.376 105.424 32.758 376 138.046 105.664 1
2020 96.432 52.140 33.890 3.470 82.800 52.380 1
2019 65.460 20.784 27.382 6.564 41.842 21.024 1
2018 65.460 35.701 23.943 — 59.884 35.941 1
2017 65.460 50.905 21.210 — 72.355 51.145 1
2016 65.460 54.127 18.166 256 72.277 54.367 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
459,3% (2024: 31,04%)
Datorii / Total active (total active: 3.509 RON)
Solvabilitate generală
0,22 (2024: 3,22)
Total active / Datorii (total active: 3.509 RON)
Autonomie financiară
-359,3% (2024: 68,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.509 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1.162,33% (2024: -19,06%)
Profit net / Total active (total active: 3.509 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: -27,64%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-24,76% (2024: -8%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TECHNOSOIL SRL

Reprezentantul firmei este: PACI UMBERTO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025