Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NATKROOS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

NATKROOS S.R.L. (CUI 33496920) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J33/705/2014 și are sediul în Cajvana, județul Suceava. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (cod CAEN 4642). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 18.788 RON, un profit net de 942 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 69,4% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33496920
Nr. ORC
J33/705/2014
EUID
ROONRC.J33/705/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sat Cajvana Orş. Cajvana Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
18.788 RON
2022▼ 69,4%
Rezultat net
942 RON
2022▲ 42,9%
Angajați
1
2022▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 85 16.638 — 18.900 2.262 —
2024 — 52 16.723 — 18.900 2.177 —
2023 — -2.681 15.013 1.238 15.900 2.125 —
2022 18.788 942 14.693 2.723 16.776 4.806 1
2021 61.357 659 18.740 4.665 17.939 3.864 2
2020 — -250 559 783 2.981 3.205 —
2019 — -200 559 783 3.231 3.455 —
2018 — -200 559 783 3.431 3.655 —
2017 — -209 559 783 3.631 3.855 —
2016 0 0 1.409 783 4.690 4.064 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
75,35% (2021: 82,91%)
Datorii / Total active (total active: 19.499 RON)
Solvabilitate generală
1,33 (2021: 1,21)
Total active / Datorii (total active: 19.499 RON)
Autonomie financiară
24,65% (2021: 17,09%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 19.499 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,83% (2021: 2,92%)
Profit net / Total active (total active: 19.499 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
19,6% (2021: 17,05%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,01% (2021: 1,07%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NATKROOS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MITROFAN IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022