Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NASTASIU DEVELOPMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

NASTASIU DEVELOPMENT SRL (CUI 33584054) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014010682402 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (cod CAEN 6311, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 46.214 RON și un profit net de 35.437 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 18,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33584054
Nr. ORC
J2014010682402
EUID
ROONRC.J2014010682402
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lt. Alexandru Popescu 9B, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
46.214 RON
2025▼ 18,9%
Rezultat net
35.437 RON
2025▼ 26,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Secțiunea J · Diviziunea 63 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2 · 10 diviziuni
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 61 · Telecomunicații (1)
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2019, 2020, 2021 și 2022. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 46.214 35.437 21.107 — 88.224 67.117 —
2024 56.998 47.872 0 — 48.346 48.346 —
2023 550 544 0 — 556 556 —
2018 52.029 33.740 1.279 2.494 63.799 65.014 —
2017 78.606 29.425 2.315 1.773 31.817 31.275 1
2016 38.872 10.445 2.465 — 16.694 14.229 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
23,92% (2024: 0%)
Datorii / Total active (total active: 88.224 RON)
Solvabilitate generală
4,18
Total active / Datorii (total active: 88.224 RON)
Autonomie financiară
76,08% (2024: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 88.224 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,17% (2024: 99,02%)
Profit net / Total active (total active: 88.224 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
52,8% (2024: 99,02%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
76,68% (2024: 83,99%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NASTASIU DEVELOPMENT SRL

Reprezentanții firmei sunt: FÎCĂ VASILE LIVIU (administrator), NASTASIU VLAD MARIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025