INESA INNA STYLE SRL
INESA INNA STYLE SRL (CUI 33597755) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2022001529085 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.500 RON și o pierdere netă de 22.188 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 33597755
- Nr. ORC
- J2022001529085
- EUID
- ROONRC.J2022001529085
- Înmatriculată
- 12 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9621 Activități de coafură și frizerie
- 9699 Alte servicii personale n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.500 | -22.188 | 46.585 | — | 7.668 | -38.917 | — |
| 2024 | 0 | 0 | 26.616 | 0 | 9.887 | -16.729 | 0 |
| 2023 | 25.415 | 522 | 26.616 | 571 | 9.316 | -16.729 | 0 |
| 2022 | 23.565 | -4.165 | 21.989 | 571 | 4.168 | -17.250 | — |
| 2021 | 7.850 | -8.217 | 14.107 | 850 | 172 | -13.085 | — |
| 2020 | — | -500 | 5.107 | — | 239 | -4.868 | — |
| 2019 | — | 0 | 4.757 | — | 389 | -4.368 | — |
| 2018 | — | 0 | 4.757 | — | 389 | -4.368 | — |
| 2017 | 640 | -1.408 | 4.757 | — | 389 | -4.368 | — |
| 2016 | 6.135 | 2.280 | 3.583 | — | 623 | -2.960 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre INESA INNA STYLE SRL
Reprezentantul firmei este: UNGUREANU INNA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .