Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANITAMAR SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

ANITAMAR SRL (CUI 33606268) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014002748125 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități ale bazelor sportive (cod CAEN 9311). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.500 RON, un profit net de 1.803 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33606268
Nr. ORC
J2014002748125
EUID
ROONRC.J2014002748125
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Nectarului 8, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
2.500 RON
2023
Rezultat net
1.803 RON
2023
Angajați
1
2023

Activitate

CAEN principal
9311 Activități ale bazelor sportive
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
9311 Activități ale bazelor sportive

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · 8 diviziuni
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (3)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2023. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2021, 2023) și ANAF (2019, 2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 2.500 1.803 1.458 31.012 89.483 119.037 1
2022 0 -1.670 761 31.012 86.983 117.234 0
2021 0 0 16.413 42.448 102.305 128.340 —
2020 76.796 83.999 33.052 42.448 118.944 128.340 —
2019 136.979 132.870 2.015 31.012 634.072 663.069 0
2018 136.634 136.634 1.708 31.012 500.895 530.199 —
2017 124.828 121.083 1.708 31.012 364.261 393.565 —
2016 122.544 118.868 1.682 31.012 243.152 272.482 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1,21% (2022: 0,64%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
82,64
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,79% (2022: 99,36%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,5% (2022: -1,42%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,51% (2022: -1,42%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
72,12%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANITAMAR SRL

Reprezentanții firmei sunt: MĂRGHITAŞ FLORIN-LUCIAN (administrator), MĂRGHITAŞ ANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023