Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PETROMIX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

PETROMIX SRL (CUI 33754060) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J12/3139/2014 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 354.252 RON, o pierdere netă de 29.547 RON și un număr mediu de 7 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 45,0% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33754060
Nr. ORC
J12/3139/2014
EUID
ROONRC.J12/3139/2014
Înmatriculată
12 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Peana 6, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
354.252 RON
2018▼ 45,0%
Rezultat net
-29.547 RON
2018
Angajați
7
2018▼ 46,2%

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2018
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2 · 5 diviziuni
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (9)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5610 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7312 Servicii de reprezentare media

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 3.474 20 4.827 1.373 —
2024 — 0 3.474 20 4.827 1.373 —
2023 — 0 3.474 20 4.827 1.373 —
2022 — 0 32.449 20 33.894 1.465 —
2021 — 0 1.949 20 33.894 31.965 —
2020 — 0 1.949 20 33.894 31.965 —
2019 — -79 1.949 20 33.924 31.995 —
2018 354.252 -29.547 1.949 99 33.924 32.074 7
2017 644.666 61.381 75.364 1.051 135.934 61.621 13
2016 477.065 19.731 62.730 2.002 80.699 19.971 11

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
5,73% (2017: 55,02%)
Datorii / Total active (total active: 34.023 RON)
Solvabilitate generală
17,46 (2017: 1,82)
Total active / Datorii (total active: 34.023 RON)
Autonomie financiară
94,27% (2017: 44,98%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.023 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-86,84% (2017: 44,81%)
Profit net / Total active (total active: 34.023 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-92,12% (2017: 99,61%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-8,34% (2017: 9,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PETROMIX SRL

Reprezentantul firmei este: STEF MARIANA SILVIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018