Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FAST VENDING SOLUTION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

FAST VENDING SOLUTION SRL (CUI 33761644) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014012761402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2,2 milioane RON, un profit net de 19.580 RON și un număr mediu de 7 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 14,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
33761644
Nr. ORC
J2014012761402
EUID
ROONRC.J2014012761402
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sfinţii Constantin şi Elena 28, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.239.604 RON
2025▼ 14,7%
Rezultat net
19.580 RON
2025▼ 0,6%
Angajați
7
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4711 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (8) · 6 diviziuni
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2023) și ANAF (2024–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.239.604 19.580 3.941.694 2.556.779 2.160.215 792.869 7
2024 2.626.098 19.706 1.773.828 997.205 1.510.133 751.079 7
2023 2.270.533 438.106 523.187 321.032 1.052.681 850.866 5
2022 1.887.082 365.786 659.624 148.127 921.776 410.279 4
2021 1.116.674 103.394 676.540 129.066 544.127 -3.007 2
2020 639.492 84.207 702.938 79.415 516.952 -106.401 2
2019 191.592 5.550 583.833 10.911 383.402 -189.506 2
2018 71.077 -191.186 309.403 9.408 104.642 -195.256 1
2017 3.804 -4.027 42.081 9.000 29.011 -4.070 1
2016 5.243 -1.816 30.678 9.675 19.144 -1.859 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,56% (2024: 70,75%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,2 (2024: 1,41)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
16,81% (2024: 29,96%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,42% (2024: 0,79%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
2,47% (2024: 2,62%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,87% (2024: 0,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FAST VENDING SOLUTION SRL

Reprezentantul firmei este: DOBOȘ MARIUS IONUȚ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Cod CAEN principal 4799 4711 ANAF
29.08.2026 Număr de înmatriculare J40/12761/2014 J2014012761402 ANAF