Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CENTRUL DE FORMARE SI CONSILIERE - ACCES CATRE SUCCES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

CENTRUL DE FORMARE SI CONSILIERE - ACCES CATRE SUCCES SRL (CUI 33811165) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014013421406 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 25.413 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33811165
Nr. ORC
J2014013421406
EUID
ROONRC.J2014013421406
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Ale RÎUL TÎRGULUI 4, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
—
2025
Rezultat net
-25.413 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -25.413 125.464 199 3.392 -120.659 1
2024 64.710 -61.212 101.594 2.149 3.780 -95.246 1
2023 64.000 -38.276 43.907 3.973 3.918 -36.016 1
2022 — -1.594 18.998 4.424 16.834 2.260 1
2021 — 0 18.745 199 22.400 3.854 —
2020 — -711 18.745 199 22.400 3.854 —
2019 4.400 -2.119 18.425 199 31.129 12.987 —
2018 71.551 38.605 15.099 199 70.111 53.711 —
2017 37.850 12.112 10.549 199 25.418 15.106 1
2016 32.100 2.794 5.053 — 9.097 2.994 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3.493,85% (2024: 1.713,51%)
Datorii / Total active (total active: 3.591 RON)
Solvabilitate generală
0,03 (2024: 0,06)
Total active / Datorii (total active: 3.591 RON)
Autonomie financiară
-3.360,04% (2024: -1.606,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.591 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-707,69% (2024: -1.032,42%)
Profit net / Total active (total active: 3.591 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2024: -94,59%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CENTRUL DE FORMARE SI CONSILIERE - ACCES CATRE SUCCES SRL

Reprezentantul firmei este: IONICĂ MARIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025