RAMSI CAFFE SRL
RAMSI CAFFE SRL (CUI 33815965) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014013466405 și are sediul în Cornetu, județul Ilfov. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 159.746 RON, un profit net de 2.576 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 5,2% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 33815965
- Nr. ORC
- J2014013466405
- EUID
- ROONRC.J2014013466405
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159.746 | 2.576 | 96.857 | — | 18.473 | -78.356 | 1 |
| 2024 | 151.916 | -40.115 | 144.091 | 3.477 | 58.168 | -80.933 | 1 |
| 2023 | 216.301 | 33.840 | 119.998 | 6.116 | 74.337 | -39.545 | 1 |
| 2022 | 134.867 | -1.638 | 97.845 | 6.116 | 18.207 | -73.385 | 1 |
| 2021 | 112.664 | 24.128 | 95.457 | 6.116 | 17.481 | -71.748 | 1 |
| 2020 | 74.648 | -2.299 | 119.649 | 6.116 | 17.656 | -95.877 | 1 |
| 2019 | 110.997 | -10.208 | 107.539 | 3.766 | 9.966 | -93.578 | 1 |
| 2018 | 85.714 | -22.458 | 94.600 | 4.394 | 6.836 | -83.370 | 1 |
| 2017 | 127.851 | -7.634 | 77.116 | 5.022 | 10.744 | -60.912 | 1 |
| 2016 | 75.829 | -25.422 | 69.897 | — | 15.021 | -53.277 | 2 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre RAMSI CAFFE SRL
Reprezentantul firmei este: CORBEANU SIMONA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 18.09.2026 | Data reactivării | — | 03.09.2026 | ANAF |
| 12.08.2026 | Inactivă fiscal | Nu | Da | ANAF |
| 12.08.2026 | Data inactivării fiscale | — | 05.08.2026 | ANAF |
| 12.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 04.04.2025 | Reluare a activității din 28.07.2026 | ANAF |
| 12.08.2026 | Stare juridică | Transfer (sosire) | Reluare a activității | ANAF |
| 12.08.2026 | Data stării juridice | 04.04.2025 | 28.07.2026 | ANAF |