Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PERFECT PERMANENT MAKE-UP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

PERFECT PERMANENT MAKE-UP S.R.L. (CUI 33831383) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014013650400 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte servicii personale (cod CAEN 9699). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 308.566 RON, un profit net de 32.298 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 3,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33831383
Nr. ORC
J2014013650400
EUID
ROONRC.J2014013650400
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Teheran 4, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
308.566 RON
2025▲ 3,4%
Rezultat net
32.298 RON
2025▼ 80,2%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9699 Alte servicii personale n.c.a.
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9699 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (17) · 9 diviziuni
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 308.566 32.298 47.216 — 73.051 32.557 2
2024 298.336 163.019 37.668 635 200.146 163.259 2
2023 276.954 120.613 28.689 1.587 147.537 120.813 2
2022 287.606 188.939 15.167 2.539 28.550 16.084 3
2021 281.573 -122.101 177.887 — 4.962 -172.719 4
2020 271.694 3.062 64.755 — 14.137 -50.618 5
2019 1.320 -420 56.867 — 3.187 -53.680 —
2018 1.029 509 55.879 — 2.619 -53.260 —
2017 — 0 53.980 — 211 -53.769 —
2016 — -53.978 53.980 — 211 -53.769 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
64,63% (2024: 18,76%)
Datorii / Total active (total active: 73.051 RON)
Solvabilitate generală
1,55 (2024: 5,33)
Total active / Datorii (total active: 73.051 RON)
Autonomie financiară
44,57% (2024: 81,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 73.051 RON)
Rentabilitate active (ROA)
44,21% (2024: 81,19%)
Profit net / Total active (total active: 73.051 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,2% (2024: 99,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,47% (2024: 54,64%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PERFECT PERMANENT MAKE-UP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CRISTESCU CRISTIANA - VIOLETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 Cod CAEN principal 9609 9699 ANAF