MAHARA GROUP S.R.L.
MAHARA GROUP S.R.L. (CUI 33864917) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014014001401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Învățământ secundar, tehnic sau profesional (cod CAEN 8532).
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 33864917
- Nr. ORC
- J2014014001401
- EUID
- ROONRC.J2014014001401
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).
Activitate
În bilanțul pe 2021, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (8532), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 5320 Alte activități poștale și de curier
- 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5222 Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5223 Activități de servicii anexe transporturilor aeriene (CAEN Rev.2)
- 5224 Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev.2)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9603 Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.2)
- 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2019. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2022–2025) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 0 | — | 5.024 | 5.024 | — |
| 2024 | — | 0 | 1.702 | — | 6.726 | 5.024 | — |
| 2023 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2022 | — | 0 | 1.702 | — | 6.726 | 5.024 | — |
| 2021 | 0 | 0 | 1.702 | 0 | 6.726 | 5.024 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 1.702 | 0 | 6.726 | 5.024 | 0 |
| 2018 | — | 0 | 1.702 | — | 6.726 | 5.024 | — |
| 2017 | — | 0 | 1.702 | — | 6.726 | 5.024 | — |
| 2016 | — | -1.199 | 1.702 | — | 6.726 | 5.024 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2021 (vs 2020)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MAHARA GROUP S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: PĂTRAȘCU NICOLAE - PAUL (administrator), NIŢĂ ANDREI-IULIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Cod CAEN principal | 4100 | 8532 | ANAF |
| 24.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 14.01.2025 | Transfer (sosire) din 22.05.2026 | ANAF |
| 24.07.2026 | Data stării juridice | 14.01.2025 | 22.05.2026 | ANAF |
| 24.07.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 24.07.2026 | Cod CAEN principal | 5320 | 4100 | ANAF |