Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REINSTAL SANITARE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

REINSTAL SANITARE SRL (CUI 33895859) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J6/646/2014 și are sediul în Bistrița, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală: Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (cod CAEN 7732). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.730 RON și un profit net de 12.348 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 4,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33895859
Nr. ORC
J6/646/2014
EUID
ROONRC.J6/646/2014
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cocorului 15, Mun. Bistriţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
12.730 RON
2022▲ 4,1%
Rezultat net
12.348 RON
2022▲ 4,1%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Secțiunea O · Diviziunea 77 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (6)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2024) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 0 — 72.229 72.229 —
2023 — 0 0 — 72.229 72.229 —
2022 12.730 12.348 0 — 72.229 72.229 —
2021 12.223 11.863 201 — 60.082 59.881 —
2020 19.650 19.060 137 0 48.155 48.018 0
2019 4.410 4.277 0 — 28.958 28.958 —
2018 19.870 10.758 193 — 24.874 24.681 1
2017 31.249 11.930 3.914 464 17.373 13.923 1
2016 1.850 1.793 558 464 2.087 1.993 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0% (2021: 0,33%)
Datorii / Total active (total active: 72.229 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 72.229 RON)
Autonomie financiară
100% (2021: 99,67%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 72.229 RON)
Rentabilitate active (ROA)
17,1% (2021: 19,74%)
Profit net / Total active (total active: 72.229 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
17,1% (2021: 19,81%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
97% (2021: 97,05%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REINSTAL SANITARE SRL

Reprezentantul firmei este: SCURTU ZAHARIE IOAN (administrator si reprezentant).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022