Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SPRING CONF SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

SPRING CONF SRL (CUI 33911261) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J32/1091/2014 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) — cod CAEN 1413, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2018, firma a raportat o cifră de afaceri de 116.743 RON și un profit net de 111.993 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 45,2% față de 2017.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33911261
Nr. ORC
J32/1091/2014
EUID
ROONRC.J32/1091/2014
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Argeşului 11A, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
116.743 RON
2018▼ 45,2%
Rezultat net
111.993 RON
2018▼ 31,5%
Angajați
—
2018

Activitate

CAEN principal
1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Secțiunea C · Diviziunea 14 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2018
1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 589 — 829 240 —
2024 — 0 19.534 0 19.774 240 —
2023 — 0 19.534 0 19.774 240 —
2022 — 0 19.534 0 19.774 240 —
2021 — 0 2.168 — 367.102 364.934 —
2020 — 0 5.064 — 413.366 408.302 —
2019 — 0 5.064 — 413.366 408.302 —
2018 116.743 111.993 5.064 — 413.366 408.302 —
2017 212.888 163.515 14.335 — 426.220 295.142 7
2016 203.323 173.478 20.500 — 152.127 131.627 10

Indicatori financiari

bilanț 2018 (vs 2017)
Grad de îndatorare
1,23% (2017: 3,36%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
81,63 (2017: 29,73)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,77% (2017: 69,25%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
27,09% (2017: 38,36%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
27,43% (2017: 55,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
95,93% (2017: 76,81%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SPRING CONF SRL

Reprezentanții firmei sunt: TOTIR AUREL (administrator), TOTIR MARIA DANIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018