Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROCKS FASHION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

ROCKS FASHION SRL (CUI 33916161) este înmatriculată din 2014 cu număr ORC J2014014688402 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (cod CAEN 4771). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 359.725 RON, un profit net de 11.133 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 20,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33916161
Nr. ORC
J2014014688402
EUID
ROONRC.J2014014688402
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Vitan Bârzeşti 7D-7E, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
359.725 RON
2025▲ 20,3%
Rezultat net
11.133 RON
2025▼ 87,0%
Angajați
3
2025▲ 200,0%

Activitate

CAEN principal
4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4771 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (3)
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 359.725 11.133 241.080 129.176 627.273 515.369 3
2024 299.062 85.928 371.725 130.817 745.144 504.236 1
2023 299.300 60.793 8.822 0 439.630 430.808 1
2022 298.580 127.970 14.204 0 397.419 383.215 2
2021 299.403 152.791 4.600 0 329.845 325.245 2
2020 245.078 151.436 4.014 0 246.467 242.453 2
2019 289.733 118.898 1.970 22.654 122.333 143.017 2
2018 273.160 127.001 12.561 47.371 92.456 127.266 2
2017 216.862 30.501 51.193 84.862 18.183 51.852 2
2016 213.371 5.527 91.159 101.411 11.079 21.331 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
31,87% (2024: 42,44%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,14 (2024: 2,36)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
68,13% (2024: 57,56%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,47% (2024: 9,81%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
2,16% (2024: 17,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,09% (2024: 28,73%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROCKS FASHION SRL

Reprezentantul firmei este: NAINER CLAUDIA MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.08.2026 Cod CAEN principal 4791 4771 ANAF
31.08.2026 Număr de înmatriculare J40/14688/2014 J2014014688402 ANAF