Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FINI.LI CONSTRUCT SRL-D

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

FINI.LI CONSTRUCT SRL-D (CUI 33949037) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J35/28/2015 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2019, firma a raportat o pierdere netă de 9.615 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33949037
Nr. ORC
J35/28/2015
EUID
ROONRC.J35/28/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Uranus 7, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
—
2019
Rezultat net
-9.615 RON
2019
Angajați
1
2019– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -910 89.885 — 150 -89.735 —
2024 — -2.980 88.976 — 150 -88.826 —
2023 — 0 86.040 — 194 -85.846 —
2022 — 0 86.040 — 194 -85.846 —
2021 — 0 86.040 — 194 -85.846 —
2020 — -1.051 86.039 — 194 -85.845 —
2019 — -9.615 85.789 801 193 -84.795 1
2018 — -7.442 85.789 10.416 193 -75.180 1
2017 — -16.752 88.403 20.030 635 -67.738 1
2016 — -26.963 81.380 29.645 749 -50.986 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
— (2018: 808,64%)
Datorii / Total active (total active: 994 RON)
Solvabilitate generală
0,01 (2018: 0,12)
Total active / Datorii (total active: 994 RON)
Autonomie financiară
— (2018: -708,64%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 994 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2018: -70,15%)
Profit net / Total active (total active: 994 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2018-2019
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FINI.LI CONSTRUCT SRL-D

Reprezentantul firmei este: BURLACU LIVIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019