Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GAL8EXTINS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

GAL8EXTINS SRL (CUI 33950740) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015000131401 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Servicii de mutare (cod CAEN 4942). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 204.331 RON, un profit net de 30.509 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 52,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33950740
Nr. ORC
J2015000131401
EUID
ROONRC.J2015000131401
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Plevnei 143, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
204.331 RON
2025▲ 52,4%
Rezultat net
30.509 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4942 Servicii de mutare
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4942 Servicii de mutare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · 7 diviziuni
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (2)
  • 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (4)
  • 5210 Depozitări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8292 Activități de ambalare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 204.331 30.509 17.947 42.717 90.334 118.152 1
2024 134.109 -6.422 48.031 70.048 62.450 87.643 1
2023 131.930 20.887 73.185 93.573 65.902 89.617 1
2022 51.740 30.057 24.115 3.232 89.600 68.730 —
2021 42.328 14.808 24.268 3.232 59.696 38.673 —
2020 15.200 940 22.814 3.232 43.423 23.865 —
2019 38.645 -12.670 22.349 3.232 41.792 22.926 1
2018 84.088 -3.658 17.907 3.232 48.882 35.595 1
2017 72.116 -18.210 18.291 3.232 54.015 39.253 —
2016 110.602 -20.299 4.570 3.232 57.929 57.463 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
13,49% (2024: 36,25%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
7,41 (2024: 2,76)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
88,8% (2024: 66,15%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,93% (2024: -4,85%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,82% (2024: -7,33%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,93% (2024: -4,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GAL8EXTINS SRL

Reprezentantul firmei este: POPIȚI BOGDAN-GELU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.10.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
10.10.2026 Data inactivării fiscale 15.06.2026 — ANAF
08.08.2026 Inactivă fiscal Nu Da ANAF
08.08.2026 Data inactivării fiscale — 15.06.2026 ANAF