Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEROLI INVESTMENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

NEROLI INVESTMENTS SRL (CUI 33959200) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015000195401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (cod CAEN 0111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.500 RON și un profit net de 13.555 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 28,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33959200
Nr. ORC
J2015000195401
EUID
ROONRC.J2015000195401
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Mircea Eliade 2, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
22.500 RON
2025▲ 28,6%
Rezultat net
13.555 RON
2025▲ 72,1%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (54) · 15 diviziuni
  • 0112 Cultivarea orezului
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (22)
  • 0112 Cultivarea orezului
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
  • 0114 Cultivarea trestiei de zahăr
  • 0115 Cultivarea tutunului
  • 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
  • 0121 Cultivarea strugurilor
  • 0122 Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
  • 0123 Cultivarea fructelor citrice
  • 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
  • 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
  • 0126 Cultivarea fructelor oleaginoase
  • 0127 Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
  • 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
  • 0129 Cultivarea altor plante permanente
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
  • 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (2)
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
Diviziunea 03 · Pescuitul și acvacultura (1)
  • 0322 Acvacultura în ape dulci
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (4)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
  • 3823 Alte activități de tratare a deșeurilor
  • 3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (5)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 22.500 13.555 6.219 127.940 78.094 80.595 —
2024 17.500 7.877 23.098 127.940 80.550 66.172 —
2023 — -4.627 23.845 127.940 73.115 57.990 —
2022 27.220 22.531 5.570 127.940 59.467 62.617 —
2021 12.220 6.077 17.797 127.940 49.163 40.086 —
2020 12.220 11.770 5.584 127.940 30.873 34.009 —
2019 10.998 -6.424 5.555 127.940 19.074 22.239 —
2018 10.998 7.742 5.226 127.940 25.169 28.663 —
2017 10.998 7.857 5.108 128.139 17.110 20.921 —
2016 9.776 7.338 9.190 128.936 12.538 13.064 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,02% (2024: 11,08%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
33,13 (2024: 9,03)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
39,12% (2024: 31,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
6,58% (2024: 3,78%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
16,82% (2024: 11,9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
60,24% (2024: 45,01%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEROLI INVESTMENTS SRL

Reprezentanții firmei sunt: CHRISTOS KONSTANTINOU (administrator), CHRISTOS KONSTANTINOU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
13.08.2026 Număr de înmatriculare J40/195/2015 J2015000195401 ANAF