Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CME M2 VICTORY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

CME M2 VICTORY SRL (CUI 33961987) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J3/44/2015 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.101 RON și o pierdere netă de 2.238 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
33961987
Nr. ORC
J3/44/2015
EUID
ROONRC.J3/44/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Ion C. Brătianu 6, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
2.101 RON
2022
Rezultat net
-2.238 RON
2022
Angajați
0
2022

Activitate

CAEN principal
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 1.167 40.488 41.655 —
2024 — 0 0 1.167 40.488 41.655 —
2023 — 0 0 1.167 40.488 41.655 —
2022 2.101 -2.238 4.065 1.167 44.553 41.655 0
2021 — -2.210 0 1.167 42.726 43.893 1
2020 0 0 0 1.167 44.936 46.103 —
2019 0 0 0 1.167 44.936 46.103 0
2018 — -1.000 0 1.167 44.936 46.103 —
2017 — 0 0 3.167 44.936 48.103 —
2016 206.663 -28.561 0 3.167 44.935 48.102 4

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
8,89% (2021: 0%)
Datorii / Total active (total active: 45.720 RON)
Solvabilitate generală
11,25
Total active / Datorii (total active: 45.720 RON)
Autonomie financiară
91,11% (2021: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 45.720 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-4,9% (2021: -5,03%)
Profit net / Total active (total active: 45.720 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-5,37% (2021: -5,03%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-106,52%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2021-2022

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CME M2 VICTORY SRL

Reprezentantul firmei este: NIŢĂ ANDREI-MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022