Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VIFLOR ELEGANCE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

VIFLOR ELEGANCE SRL (CUI 34005991) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015000691402 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități anexe transporturilor (cod CAEN 5226). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 834.690 RON, un profit net de 87.563 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 2,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
34005991
Nr. ORC
J2015000691402
EUID
ROONRC.J2015000691402
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GURA VADULUI 4, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
834.690 RON
2025▲ 2,4%
Rezultat net
87.563 RON
2025
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5226 Alte activități anexe transporturilor
Secțiunea H · Diviziunea 52 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5226 — Alte activități anexe transporturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · 6 diviziuni
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (4)
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017, 2018 și 2019. Surse: MFinanțe (2016, 2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 834.690 87.563 198.978 42.647 244.134 87.803 2
2024 815.360 -1.531 204.715 49.443 260.993 105.721 2
2023 395.301 107.012 22.321 36.288 92.700 107.292 1
2022 11.474 2.181 0 — 11.346 11.346 1
2021 1.583 1.536 736 0 9.900 9.164 0
2020 — 0 688 — 8.316 7.628 —
2016 — -1.968 688 — 8.316 7.628 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
69,38% (2024: 65,94%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,44 (2024: 1,52)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
30,62% (2024: 34,06%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
30,53% (2024: -0,49%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,73% (2024: -1,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,49% (2024: -0,19%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VIFLOR ELEGANCE SRL

Reprezentantul firmei este: GUBANDRU ANA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025