Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCIANATAX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

LUCIANATAX SRL (CUI 34013803) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J12/204/2015 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (cod CAEN 4932). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 57.052 RON și un profit net de 36.403 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 9,5% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34013803
Nr. ORC
J12/204/2015
EUID
ROONRC.J12/204/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Muncii 1-15, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
57.052 RON
2022▼ 9,5%
Rezultat net
36.403 RON
2022▼ 16,5%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.750 53.315 1.250 71.088 19.023 —
2024 — 0 51.565 1.250 71.088 20.773 —
2023 — -22.777 51.565 1.250 71.088 20.773 —
2022 57.052 36.403 51.565 6.650 88.466 43.551 —
2021 63.019 43.598 28.961 12.050 439.959 423.048 —
2020 64.399 39.373 28.738 17.000 391.188 379.450 1
2019 91.087 57.266 25.413 22.400 343.090 340.077 1
2018 77.515 61.162 17.885 11.800 288.896 282.811 —
2017 112.331 88.210 17.633 — 239.282 221.649 1
2016 115.434 99.812 12.750 — 146.189 133.439 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
54,21% (2021: 6,41%)
Datorii / Total active (total active: 95.116 RON)
Solvabilitate generală
1,84 (2021: 15,61)
Total active / Datorii (total active: 95.116 RON)
Autonomie financiară
45,79% (2021: 93,59%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 95.116 RON)
Rentabilitate active (ROA)
38,27% (2021: 9,65%)
Profit net / Total active (total active: 95.116 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
83,59% (2021: 10,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
63,81% (2021: 69,18%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCIANATAX SRL

Reprezentanții firmei sunt: CII CUPŞA IOANA-MONICA (administrator judiciar provizoriu), GUIA VOICU CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022