Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANTALUS AS CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

ANTALUS AS CONSTRUCT SRL (CUI 34048038) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J8/128/2015 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.000 RON și o pierdere netă de 225 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34048038
Nr. ORC
J8/128/2015
EUID
ROONRC.J8/128/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Molidului 43A, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
5.000 RON
2019
Rezultat net
-225 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 208 624 233.753 234.169 —
2024 — 0 208 624 233.753 234.169 —
2023 — 0 79 624 237.082 237.627 —
2022 — -289 79 624 237.082 237.627 —
2021 — -346 79 624 237.371 237.916 —
2020 — -168 79 624 237.717 238.262 —
2019 5.000 -225 180 624 237.985 238.429 —
2018 0 -304 0 624 233.520 234.144 1
2017 40.586 630 180 624 234.004 234.448 —
2016 217.217 117.282 6.582 624 239.776 233.818 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
0,08% (2018: 0%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,92% (2018: 100%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,09% (2018: -0,13%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,09% (2018: -0,13%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-4,5%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2018-2019

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANTALUS AS CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: SĂCĂLUŞ AUREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019