RALIA TREVCOM GROUP SRL
RALIA TREVCOM GROUP SRL (CUI 34085249) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J40/1552/2015 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor turistice (cod CAEN 7911). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.582 RON și o pierdere netă de 26.680 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 59,8% față de 2022.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 34085249
- Nr. ORC
- J40/1552/2015
- EUID
- ROONRC.J40/1552/2015
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7911 — Activități ale agențiilor turistice). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7912 Activități ale tur-operatorilor
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 2.550 | — | 72.000 | 69.450 | — |
| 2024 | — | -154.480 | 2.550 | — | 72.000 | 69.450 | — |
| 2023 | 15.582 | -26.680 | 2.550 | — | 226.480 | 223.930 | — |
| 2022 | 38.744 | 37.605 | 14.589 | — | 265.199 | 250.610 | — |
| 2021 | 48.000 | 46.589 | 13.450 | — | 226.455 | 213.005 | — |
| 2020 | — | 0 | 12.039 | — | 178.455 | 166.416 | — |
| 2019 | 67.897 | -14.686 | 12.039 | — | 178.455 | 166.416 | 1 |
| 2018 | 118.022 | 67.694 | 0 | — | 181.103 | 181.103 | 1 |
| 2017 | 109.294 | 48.075 | 0 | — | 113.409 | 113.409 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre RALIA TREVCOM GROUP SRL
Reprezentantul firmei este: MUREŞAN ANCA-RALUCA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .