FORBEC SUPPLY SRL
FORBEC SUPPLY SRL (CUI 34139888) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015000509129 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 285.874 RON, un profit net de 68.545 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 25,2% față de 2022.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 34139888
- Nr. ORC
- J2015000509129
- EUID
- ROONRC.J2015000509129
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4712 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 28.561 | — | 398.409 | 369.848 | — |
| 2024 | — | -29 | 28.561 | — | 398.409 | 369.848 | — |
| 2023 | 285.874 | 68.545 | 317.373 | — | 687.250 | 369.877 | 1 |
| 2022 | 228.411 | 137.855 | 27.740 | — | 329.072 | 301.332 | 1 |
| 2021 | — | -88 | 2.286 | — | 165.763 | 163.477 | — |
| 2020 | — | -80 | 2.286 | — | 165.851 | 163.565 | — |
| 2019 | — | -300 | 2.286 | — | 165.931 | 163.645 | — |
| 2018 | 57.633 | 52.973 | 2.286 | — | 166.231 | 163.945 | — |
| 2017 | 63.353 | 58.723 | 2.546 | — | 113.518 | 110.972 | — |
| 2016 | 59.699 | 53.769 | 3.791 | — | 56.040 | 52.249 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre FORBEC SUPPLY SRL
Reprezentantul firmei este: FARCAȘ IOAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .