Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STABILIMENT XIX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

STABILIMENT XIX SRL (CUI 34174850) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015002504407 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 160.000 RON, un profit net de 55.032 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34174850
Nr. ORC
J2015002504407
EUID
ROONRC.J2015002504407
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Crângaşi 18, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
160.000 RON
2025
Rezultat net
55.032 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2021, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 160.000 55.032 18.171 — 56.482 38.838 1
2024 — 0 187.754 320 171.240 -16.194 —
2023 0 0 187.754 320 171.240 -16.194 0
2022 0 -882 187.754 320 171.240 -16.194 0
2021 — -1.176 186.872 320 171.240 -15.312 —
2020 — 0 185.696 320 171.240 -14.136 —
2019 — -283 185.696 320 171.240 -14.136 —
2018 — -271 185.412 320 171.240 -13.852 —
2017 — -935 185.417 320 171.516 -13.581 —
2016 — -4.044 187.055 448 173.941 -12.666 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
32,17% (2023: 109,44%)
Datorii / Total active (total active: 56.482 RON)
Solvabilitate generală
3,11 (2023: 0,91)
Total active / Datorii (total active: 56.482 RON)
Autonomie financiară
68,76% (2023: -9,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 56.482 RON)
Rentabilitate active (ROA)
97,43% (2023: 0%)
Profit net / Total active (total active: 56.482 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
141,7%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
34,39%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STABILIMENT XIX SRL

Reprezentantul firmei este: POSTOLE DAN-FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025