Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DAC PROMPT SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

DAC PROMPT SERV S.R.L. (CUI 34188031) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015002655404 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (cod CAEN 6832). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 135.410 RON, un profit net de 43.685 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34188031
Nr. ORC
J2015002655404
EUID
ROONRC.J2015002655404
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. APUSULUI 29, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
135.410 RON
2025▼ 34,7%
Rezultat net
43.685 RON
2025▼ 66,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6832 — Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (11) · 7 diviziuni
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8123 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 135.410 43.685 4.086 485 47.151 43.937 1
2024 207.268 131.945 3.134 1.939 132.775 132.197 1
2023 174.485 102.119 4.284 3.394 103.127 102.371 1
2022 150.889 78.665 1.765 — 80.682 78.917 1
2021 160.344 67.035 9.398 495 76.190 67.287 1
2020 126.604 45.888 4.164 2.038 48.266 46.140 1
2019 95.938 41.046 5.350 — 17.155 11.805 2
2018 62.225 15.079 23.824 — 9.662 -14.162 3
2017 52.750 6.202 30.296 — 1.055 -29.241 3
2016 55.752 -35.695 35.740 — 297 -35.443 6

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,58% (2024: 2,33%)
Datorii / Total active (total active: 47.636 RON)
Solvabilitate generală
11,66 (2024: 42,98)
Total active / Datorii (total active: 47.636 RON)
Autonomie financiară
92,23% (2024: 98,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 47.636 RON)
Rentabilitate active (ROA)
91,71% (2024: 97,94%)
Profit net / Total active (total active: 47.636 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,43% (2024: 99,81%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
32,26% (2024: 63,66%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DAC PROMPT SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TOMESCU CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025