Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANTA STYLE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

ANTA STYLE S.R.L. (CUI 34337923) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015004204406 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2020, firma a raportat o pierdere netă de 23.438 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34337923
Nr. ORC
J2015004204406
EUID
ROONRC.J2015004204406
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Iuliu Maniu 102-104, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
—
2020
Rezultat net
-23.438 RON
2020
Angajați
1
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

În bilanțul pe 2020, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (9622), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — — 0 —
2023 — 0 165.579 2.140 70.569 -92.870 —
2022 — 0 165.579 2.140 70.569 -92.870 —
2021 — 0 165.579 2.140 70.569 -92.870 —
2020 — -23.438 165.579 2.140 70.569 -92.870 1
2019 — -26.007 142.786 2.140 71.214 -69.432 1
2018 — -23.778 116.057 2.140 70.492 -43.425 1
2017 — -21.684 101.003 2.251 79.105 -19.647 1
2016 — -14.697 78.763 2.251 78.549 2.037 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
227,73% (2019: 194,65%)
Datorii / Total active (total active: 72.709 RON)
Solvabilitate generală
0,44 (2019: 0,51)
Total active / Datorii (total active: 72.709 RON)
Autonomie financiară
-127,73% (2019: -94,65%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 72.709 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-32,24% (2019: -35,45%)
Profit net / Total active (total active: 72.709 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2019-2020
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANTA STYLE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TAMAȘI ANDREI-IONUȚ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020