Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEW TECHNOLOGY & MANAGEMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

NEW TECHNOLOGY & MANAGEMENT SRL (CUI 34368687) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015004531409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2017, firma a raportat o pierdere netă de 2.219 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34368687
Nr. ORC
J2015004531409
EUID
ROONRC.J2015004531409
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Vitan 221, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
—
2017
Rezultat net
-2.219 RON
2017
Angajați
1
2017– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017
4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

În bilanțul pe 2017, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4712), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (13) · 4 diviziuni
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (5)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.159 540 — — -540 —
2024 — -595 740 133 2.227 1.620 —
2023 — -794 740 728 2.227 2.215 —
2022 — -794 739 1.521 2.227 3.009 —
2021 — -794 739 2.315 2.227 3.803 —
2020 — -794 739 3.109 2.227 4.597 —
2019 — -2.970 739 3.903 2.227 5.391 —
2018 — -794 993 4.697 4.656 8.360 —
2017 — -2.219 993 5.491 4.656 9.154 1
2016 42 -15.782 1 6.285 5.090 11.374 1

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
9,79% (2016: 0,01%)
Datorii / Total active (total active: 10.147 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 10.147 RON)
Autonomie financiară
90,21% (2016: 99,99%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.147 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-21,87% (2016: -138,74%)
Profit net / Total active (total active: 10.147 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-24,24% (2016: -138,76%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2016-2017

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEW TECHNOLOGY & MANAGEMENT SRL

Reprezentantul firmei este: COMAN LUMINITA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017
Data Câmp Înainte După Sursă
15.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
15.08.2026 Data reactivării — 29.06.2026 ANAF