FINISHING TROCKENBAU SRL
FINISHING TROCKENBAU SRL (CUI 34371917) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J13/745/2015 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat un număr mediu de 1 salariat.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 34371917
- Nr. ORC
- J13/745/2015
- EUID
- ROONRC.J13/745/2015
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 5224 Manipulări
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2019–2023. Surse: MFinanțe (2019–2021, 2023) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 | 138 | 606 | 279.577 | 280.045 | 1 |
| 2022 | 450.610 | 279.045 | 138 | 606 | 279.577 | 280.045 | 2 |
| 2021 | — | 0 | 6.200 | 606 | 12.100 | 6.506 | — |
| 2020 | — | 0 | 6.200 | 606 | 12.100 | 6.506 | — |
| 2019 | — | 0 | 6.200 | 606 | 12.100 | 6.506 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre FINISHING TROCKENBAU SRL
Reprezentantul firmei este: COLIȘ CRISTIAN MĂDĂLIN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .