Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENASERV MANAGEMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

ENASERV MANAGEMENT SRL (CUI 34389698) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2/438/2015 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 62.754 RON și un profit net de 61.262 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 13,3% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34389698
Nr. ORC
J2/438/2015
EUID
ROONRC.J2/438/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Trenului 60, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
62.754 RON
2017▲ 13,3%
Rezultat net
61.262 RON
2017▲ 36,5%
Angajați
—
2017

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017 divergent
9609 Alte activități de servicii n.c.a.

În bilanțul pe 2017, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2023 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2022 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2021 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2020 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2019 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2018 — 0 695 — 62.159 61.464 —
2017 62.754 61.262 695 — 62.158 61.463 —
2016 55.379 44.870 2.081 — 99.215 97.134 —

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
1,12% (2016: 2,1%)
Datorii / Total active (total active: 62.158 RON)
Solvabilitate generală
— (2016: 47,68)
Total active / Datorii (total active: 62.158 RON)
Autonomie financiară
98,88% (2016: 97,9%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 62.158 RON)
Rentabilitate active (ROA)
98,56% (2016: 45,23%)
Profit net / Total active (total active: 62.158 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,67% (2016: 46,19%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
97,62% (2016: 81,02%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENASERV MANAGEMENT SRL

Reprezentanții firmei sunt: IENCI CIPRIAN-TEODOR (administrator), ASANICĂ ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017