Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

XS FITNESS STUDIO SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

XS FITNESS STUDIO SRL (CUI 34395452) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J40/4782/2015 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități ale centrelor de fitness (cod CAEN 9313). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 140.459 RON, un profit net de 328 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 6,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34395452
Nr. ORC
J40/4782/2015
EUID
ROONRC.J40/4782/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Viilor 65A, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
140.459 RON
2025▲ 6,4%
Rezultat net
328 RON
2025▼ 85,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9313 Activități ale centrelor de fitness
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9313 Activități ale centrelor de fitness

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 140.459 328 5.294 — 8.133 2.839 1
2024 131.996 2.271 5.873 — 5.147 2.511 1
2023 133.113 20.009 62.023 184.400 7.112 129.489 1
2022 136.896 20.913 7.713 49.400 67.792 109.479 1
2021 64.772 15.530 1.263 49.400 40.430 88.567 1
2020 51.152 -19.274 4.845 — 77.882 73.037 1
2019 96.693 38.008 4.104 — 96.415 92.311 1
2018 109.028 22.079 25.660 — 79.962 54.302 1
2017 91.084 17.033 15.052 — 69.354 54.302 1
2016 48.032 -6.834 159 — 37.428 37.269 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
65,09% (2024: 114,11%)
Datorii / Total active (total active: 8.133 RON)
Solvabilitate generală
1,54 (2024: 0,88)
Total active / Datorii (total active: 8.133 RON)
Autonomie financiară
34,91% (2024: 48,79%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.133 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,03% (2024: 44,12%)
Profit net / Total active (total active: 8.133 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,55% (2024: 90,44%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,23% (2024: 1,72%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre XS FITNESS STUDIO SRL

Reprezentantul firmei este: GIURGESCU FLORIN ROBERT (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025