Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAW'Z VEGAN GROUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

RAW'Z VEGAN GROUP SRL (CUI 34429377) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015005077405 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 381.361 RON, un profit net de 316.512 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 30,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34429377
Nr. ORC
J2015005077405
EUID
ROONRC.J2015005077405
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str ALEXANDRU MORUZZI 8, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
381.361 RON
2025▲ 30,7%
Rezultat net
316.512 RON
2025▲ 39,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4690 Comerț cu ridicata nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 381.361 316.512 29.803 — 367.168 337.365 1
2024 291.786 227.433 37.932 — 265.565 227.633 1
2023 295.339 141.187 36.825 — 224.209 187.384 1
2022 290.401 171.270 17.619 — 189.089 171.470 1
2021 272.120 122.924 964 — 140.132 139.168 1
2020 — 0 69 — 16.313 16.244 —
2019 — 0 69 — 16.313 16.244 —
2018 — 0 69 — 16.313 16.244 —
2017 18.462 10.209 185 — 16.429 16.244 —
2016 17.288 5.240 1.010 — 7.044 6.034 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,12% (2024: 14,28%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
12,32 (2024: 7)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,88% (2024: 85,72%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
86,2% (2024: 85,64%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
93,82% (2024: 99,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
83% (2024: 77,95%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAW'Z VEGAN GROUP SRL

Reprezentantul firmei este: STROIE IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025