Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUXURY PARTY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

LUXURY PARTY SRL (CUI 34456576) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J5/700/2015 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 84.413 RON, un profit net de 34.224 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 30,9% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34456576
Nr. ORC
J5/700/2015
EUID
ROONRC.J5/700/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Coriolan Pop 20, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
84.413 RON
2017▲ 30,9%
Rezultat net
34.224 RON
2017▲ 233,5%
Angajați
1
2017– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 5610 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5610 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 33.563 33.563 —
2024 — -458 0 — 33.563 33.563 —
2023 — -50 1.918 — 35.939 34.021 —
2022 — 0 1.918 — 35.989 34.071 —
2021 — -119 1.918 — 35.989 34.071 —
2020 — -10 1.918 — 36.108 34.190 —
2019 — -132 1.918 — 36.118 34.200 —
2018 — -133 12.872 — 47.203 34.331 —
2017 84.413 34.224 13.013 — 47.477 34.464 1
2016 64.478 10.261 6.726 — 46.471 39.745 1

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
27,41% (2016: 14,47%)
Datorii / Total active (total active: 47.477 RON)
Solvabilitate generală
3,65 (2016: 6,91)
Total active / Datorii (total active: 47.477 RON)
Autonomie financiară
72,59% (2016: 85,53%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 47.477 RON)
Rentabilitate active (ROA)
72,09% (2016: 22,08%)
Profit net / Total active (total active: 47.477 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,3% (2016: 25,82%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
40,54% (2016: 15,91%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUXURY PARTY SRL

Reprezentantul firmei este: ȚÂRLEA IOANA-LAURA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017