Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

JOY PHARMA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

JOY PHARMA SRL (CUI 34477129) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J5/724/2015 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.030 RON și un profit net de 16.567 RON. Cifra de afaceri e de 3,6 ori mai mare decât în 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34477129
Nr. ORC
J5/724/2015
EUID
ROONRC.J5/724/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Bacaloglu 22B, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
22.030 RON
2023▲ 263,4%
Rezultat net
16.567 RON
2023▲ 322,8%
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2024) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — -585 68.306 30.701 62.419 24.814 —
2023 22.030 16.567 68.914 30.702 63.612 25.400 0
2022 6.062 3.918 68.504 30.702 46.634 8.832 0
2021 15.180 3.734 67.863 30.702 42.076 4.915 0
2020 4.000 3.175 31.332 30.702 1.811 1.181 0
2019 — -1.261 34.143 30.701 1.448 -1.994 0
2018 1.840 -1.181 34.896 30.701 3.342 -853 1
2017 8.101 -6.721 34.165 30.701 3.792 328 1
2016 43.541 4.269 49.637 36.413 20.273 7.049 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
73,07% (2022: 88,58%)
Datorii / Total active (total active: 94.314 RON)
Solvabilitate generală
1,37 (2022: 1,13)
Total active / Datorii (total active: 94.314 RON)
Autonomie financiară
26,93% (2022: 11,42%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 94.314 RON)
Rentabilitate active (ROA)
17,57% (2022: 5,07%)
Profit net / Total active (total active: 94.314 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
65,22% (2022: 44,36%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
75,2% (2022: 64,63%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre JOY PHARMA SRL

Reprezentantul firmei este: MOISI GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF
10.08.2026 TVA la încasare Da Nu ANAF