CAMPISI REAL ESTATE S.R.L.
CAMPISI REAL ESTATE S.R.L. (CUI 34552352) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015006224400 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Dezvoltare (promovare) imobiliară (cod CAEN 6812). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.278 RON, un profit net de 114.811 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 88,9% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 34552352
- Nr. ORC
- J2015006224400
- EUID
- ROONRC.J2015006224400
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5611 Restaurante
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7413 Activități de design de interior
- 7414 Alte activități de design specializat
- 8110 Activități de servicii suport combinate
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 3511 Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3514 Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.278 | 114.811 | 254.744 | 1.513.321 | 909.228 | 2.043.070 | 1 |
| 2024 | 146.205 | -350.199 | 49.037 | 2.346.652 | 446.754 | 2.744.369 | 1 |
| 2023 | 72.526 | 148.176 | 133.094 | 2.375.822 | 922.492 | 3.165.220 | 1 |
| 2022 | 210.461 | 110.816 | 1.122.522 | 3.782.919 | 356.647 | 3.017.044 | 1 |
| 2021 | 291.656 | 20.940 | 1.090.751 | 3.057.973 | 939.006 | 2.906.228 | 1 |
| 2020 | 1.580.618 | 1.042.611 | 66.811 | 1.887.953 | 1.314.567 | 3.142.481 | 3 |
| 2019 | 3.286.319 | 2.181.348 | 310.791 | 1.248.542 | 1.242.804 | 2.181.588 | 4 |
| 2018 | 2.069.059 | 979.393 | 896.358 | 443.747 | 1.432.244 | 979.633 | 5 |
| 2017 | 886.366 | 234.191 | 783.034 | 278.129 | 739.224 | 234.431 | 4 |
| 2016 | 82.367 | 73.044 | 20.472 | 160 | 88.393 | 68.324 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CAMPISI REAL ESTATE S.R.L.
Reprezentantul firmei este: CAMPISI CALOGERO (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 24.10.2026 | TVA la încasare | Nu | Da | ANAF |
| 29.08.2026 | Plătitoare de TVA | Da | Nu | ANAF |
| 29.08.2026 | TVA la încasare | Da | Nu | ANAF |
| 29.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 27.12.2017 | Transfer (sosire) din 24.06.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Data stării juridice | 27.12.2017 | 24.06.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 29.08.2026 | Cod CAEN principal | 8299 | 6812 | ANAF |
| 29.08.2026 | Număr de înmatriculare | J40/6224/2015 | J2015006224400 | ANAF |