L & IQ RECRUIT SRL
L & IQ RECRUIT SRL (CUI 34585708) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J8/867/2015 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (cod CAEN 7820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 139.948 RON și un profit net de 16.043 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 37,5% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 34585708
- Nr. ORC
- J8/867/2015
- EUID
- ROONRC.J8/867/2015
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7820 — Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5610 Restaurante
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020, 2023–2025) și ANAF (2019, 2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139.948 | 16.043 | 61.170 | 138.043 | 104.575 | 181.448 | — |
| 2024 | 223.983 | 118.893 | 63.261 | 169.293 | 59.373 | 165.405 | — |
| 2023 | 182.986 | 112.533 | 4.342 | 2.660 | 48.194 | 46.512 | — |
| 2022 | 15.219 | -17.531 | 91.487 | 2.660 | 23.856 | -64.971 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 123.842 | 30.160 | 46.242 | -47.440 | 0 |
| 2020 | — | 0 | 123.842 | 30.160 | 46.242 | -47.440 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 123.842 | 30.160 | 46.242 | -47.440 | 0 |
| 2018 | 25.430 | -40.164 | 125.091 | 30.160 | 55.262 | -39.669 | 1 |
| 2017 | 11.300 | 354 | 57.513 | 28.054 | 36.013 | 6.554 | 0 |
| 2016 | 102.439 | 9.947 | 43.963 | 28.054 | 22.109 | 6.200 | 6 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre L & IQ RECRUIT SRL
Reprezentantul firmei este: NIŢĂ MARIANA-LILIANA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .