Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YOUNG MEDIA FACTORY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

YOUNG MEDIA FACTORY SRL (CUI 34646481) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015007176407 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.800 RON și o pierdere netă de 2.328 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 163,9% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34646481
Nr. ORC
J2015007176407
EUID
ROONRC.J2015007176407
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aurel Perşu 155, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
1.800 RON
2021▲ 163,9%
Rezultat net
-2.328 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 2 diviziuni
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -803 12.758 2.316 2.554 -7.888 —
2024 — -1.364 12.758 — 5.673 -7.085 —
2023 — -1.051 10.258 — 4.537 -5.721 —
2022 — -5.006 7.358 — 2.688 -4.670 —
2021 1.800 -2.328 3.358 — 3.694 336 —
2020 682 -3.718 3.675 — 6.339 2.664 —
2019 1.602 -3.151 3.284 — 9.666 6.382 —
2018 5.611 -4.956 7.386 — 481.971 474.585 —
2017 299.437 243.882 37.632 199 534.525 497.092 —
2016 440.633 244.855 83.597 199 336.608 253.210 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
90,9% (2020: 57,97%)
Datorii / Total active (total active: 3.694 RON)
Solvabilitate generală
1,1 (2020: 1,72)
Total active / Datorii (total active: 3.694 RON)
Autonomie financiară
9,1% (2020: 42,03%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.694 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-63,02% (2020: -58,65%)
Profit net / Total active (total active: 3.694 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2020: -139,56%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-129,33%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2020-2021

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YOUNG MEDIA FACTORY SRL

Reprezentantul firmei este: BENU CRISTINA SIMONA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021
Data Câmp Înainte După Sursă
05.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF