Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONSTANT TOTAL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

CONSTANT TOTAL S.R.L. (CUI 34663636) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015007366408 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 90.900 RON și un profit net de 41.687 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 21,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34663636
Nr. ORC
J2015007366408
EUID
ROONRC.J2015007366408
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Zemes 4, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
90.900 RON
2025▲ 21,7%
Rezultat net
41.687 RON
2025▲ 43,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (21) · 13 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 90.900 41.687 2.491 — 44.388 41.897 —
2024 74.710 29.094 6.056 — 35.360 29.304 —
2023 43.500 23.433 720 — 24.363 23.643 —
2022 35.225 33.190 11.647 — 35.929 24.282 —
2021 — -9.118 0 — 58.650 58.650 —
2020 75.200 68.670 5.336 — 73.105 67.769 —
2019 — -1.104 1.110 — 209 -901 —
2018 — 0 0 — 203 203 —
2017 — 0 0 — 203 203 —
2016 — -152 0 — 202 202 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5,61% (2024: 17,13%)
Datorii / Total active (total active: 44.388 RON)
Solvabilitate generală
17,82 (2024: 5,84)
Total active / Datorii (total active: 44.388 RON)
Autonomie financiară
94,39% (2024: 82,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.388 RON)
Rentabilitate active (ROA)
93,92% (2024: 82,28%)
Profit net / Total active (total active: 44.388 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,5% (2024: 99,28%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
45,86% (2024: 38,94%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONSTANT TOTAL S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: GOROBIESCHI LUIZA CORINA (administrator), GOROBIESCHI IONUŢ CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025