Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUVANS IMPEX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

LUVANS IMPEX SRL (CUI 34691075) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015008883403 și are sediul în Moara Vlasiei, județul Ilfov. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (cod CAEN 4642). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 186.750 RON, o pierdere netă de 995 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 3,6 ori mai mare decât în 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34691075
Nr. ORC
J2015008883403
EUID
ROONRC.J2015008883403
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Bisericii Sfânta Maria 75, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
186.750 RON
2021▲ 260,2%
Rezultat net
-995 RON
2021
Angajați
1
2021

Activitate

CAEN principal
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2021, fără 2019. Surse: MFinanțe (2016–2018) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2021 186.750 -995 197.532 0 220.344 46.117 1
2020 51.844 3.018 185.715 0 233.358 49.569 0
2018 120.924 -20.814 125.763 — 183.014 57.251 2
2017 198.482 16.465 88.480 — 166.545 78.065 3
2016 205.163 37.703 19.860 — 81.461 61.601 2

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
89,65% (2020: 79,58%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,12 (2020: 1,26)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
20,93% (2020: 21,24%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,45% (2020: 1,29%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-2,16% (2020: 6,09%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-0,53% (2020: 5,82%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUVANS IMPEX SRL

Reprezentanții firmei sunt: GU SI (administrator), GUO LI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021
Data Câmp Înainte După Sursă
12.10.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov ANAF
14.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 17.07.2015 Transfer (sosire) din 01.09.2026 ANAF
14.09.2026 Data stării juridice 17.07.2015 01.09.2026 ANAF
14.09.2026 Număr de înmatriculare J40/8883/2015 J2015008883403 ANAF