Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ENCORE MEDIA HUB S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

ENCORE MEDIA HUB S.R.L. (CUI 34697035) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015000376525 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 152.025 RON, un profit net de 102.731 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 9,9 ori mai mare decât în 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34697035
Nr. ORC
J2015000376525
EUID
ROONRC.J2015000376525
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mătăsari 49, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
152.025 RON
2022▲ 890,2%
Rezultat net
102.731 RON
2022
Angajați
1
2022– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
6312 Activități ale portalurilor web

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7311 — Activități ale agențiilor de publicitate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (30) · 13 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8292 Activități de ambalare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2022. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2022) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2022 152.025 102.731 1.872 — 85.822 83.950 1
2021 15.353 -19.782 569 0 10.770 10.201 1
2020 40.380 14.230 960 11.999 18.944 29.983 1
2019 62.740 39.653 500 — 41.153 40.653 1
2018 63.490 21.021 156 — 21.677 21.521 1
2017 60.772 45.818 3.682 3.305 21.339 17.712 1
2016 — -19.440 28.031 6.972 -131 -28.106 1

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
2,18% (2021: 5,28%)
Datorii / Total active (total active: 85.822 RON)
Solvabilitate generală
45,85
Total active / Datorii (total active: 85.822 RON)
Autonomie financiară
97,82% (2021: 94,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 85.822 RON)
Rentabilitate active (ROA)
119,7% (2021: -183,68%)
Profit net / Total active (total active: 85.822 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
122,37% (2021: -193,92%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,58% (2021: -128,85%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ENCORE MEDIA HUB S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ANCOREANU CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
15.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 24.06.2015 Transfer (sosire) din 01.04.2026 ANAF
15.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
15.08.2026 Data stării juridice 24.06.2015 01.04.2026 ANAF
15.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF
15.08.2026 Număr de înmatriculare J52/376/2015 J2015000376525 ANAF