Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PRIME SEVEN CONCEPT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

PRIME SEVEN CONCEPT S.R.L. (CUI 34708975) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015007888407 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (cod CAEN 4642). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 341.976 RON și un profit net de 15.069 RON. Cifra de afaceri e de 36,3 ori mai mare decât în 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
34708975
Nr. ORC
J2015007888407
EUID
ROONRC.J2015007888407
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sos. OLTENITEI 248, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
341.976 RON
2025▲ 3.534,2% față de 2022
Rezultat net
15.069 RON
2025▼ 35,9% față de 2022
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · 2 diviziuni
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 341.976 15.069 13.887 598 25.602 12.400 —
2024 — -328 13.947 876 10.315 -2.669 —
2023 — -1.211 13.898 1.155 10.315 -2.341 —
2022 9.410 23.496 14.178 1.433 11.528 -1.130 —
2021 5.160 -19.921 49.245 13.709 10.823 -24.626 —
2020 86.040 45.542 43.331 28.384 10.155 -4.705 —
2019 109.675 -20.326 104.691 43.059 11.298 -50.247 —
2018 121.305 -24.318 132.887 57.734 45.145 -29.921 1
2017 217.776 -2.034 117.818 72.409 39.719 -5.603 1
2016 52.280 5.160 8.251 296 4.299 -3.569 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
53% (2022: 109,39%)
Datorii / Total active (total active: 26.200 RON)
Solvabilitate generală
1,89 (2022: 0,91)
Total active / Datorii (total active: 26.200 RON)
Autonomie financiară
47,33% (2022: -8,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.200 RON)
Rentabilitate active (ROA)
57,52% (2022: 181,28%)
Profit net / Total active (total active: 26.200 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
121,52%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,41% (2022: 249,69%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PRIME SEVEN CONCEPT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CHIRIȚĂ IONUȚ-CRISTIAN (administrator), CHIRIȚĂ MAGDALENA-MIRELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025