Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STAR MUSIC EVENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

STAR MUSIC EVENTS SRL (CUI 34794615) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015008873402 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (cod CAEN 9039). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 295.703 RON și un profit net de 15.161 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (-1,1%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34794615
Nr. ORC
J2015008873402
EUID
ROONRC.J2015008873402
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Binelui 45-47, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
295.703 RON
2025▼ 1,1%
Rezultat net
15.161 RON
2025▼ 77,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9039 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 295.703 15.161 -514 — 21.748 22.262 —
2024 299.083 66.642 1.097 — 80.537 66.810 —
2023 281.319 48.840 7.917 — 56.957 49.040 —
2022 293.277 -1.443 20.049 — 49.216 29.167 1
2021 267.580 42.010 294 — 61.316 61.022 1
2020 122.550 53.940 11.569 — 67.602 56.033 1
2019 296.618 71.049 4.009 — 75.258 71.249 1
2018 281.413 93.686 3.527 — 97.413 93.886 1
2017 209.137 2.527 7.637 — 11.695 4.058 1
2016 211.076 20.439 -399 — 21.132 21.531 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
-2,36% (2024: 1,36%)
Datorii / Total active (total active: 21.748 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 73,42)
Total active / Datorii (total active: 21.748 RON)
Autonomie financiară
102,36% (2024: 82,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.748 RON)
Rentabilitate active (ROA)
69,71% (2024: 82,75%)
Profit net / Total active (total active: 21.748 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
68,1% (2024: 99,75%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,13% (2024: 22,28%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STAR MUSIC EVENTS SRL

Reprezentantul firmei este: SLABU GEORGIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Cod CAEN principal 9002 9039 ANAF
29.08.2026 Număr de înmatriculare J40/8873/2015 J2015008873402 ANAF