Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

KNOXX INDUSTRIES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

KNOXX INDUSTRIES S.R.L. (CUI 34795629) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015001149052 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.951 RON și un profit net de 1.407 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 50,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34795629
Nr. ORC
J2015001149052
EUID
ROONRC.J2015001149052
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Costache Negruzzi 9, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
9.951 RON
2022▼ 50,1%
Rezultat net
1.407 RON
2022▲ 147,3%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 4 diviziuni
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (2)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -60 17.960 — -60 -18.020 —
2024 — 0 17.960 — — -17.960 —
2023 — -4.577 21.499 — 3.539 -17.960 —
2022 9.951 1.407 23.598 4.167 6.048 -13.383 —
2021 19.952 569 34.096 9.167 10.139 -14.790 —
2020 73.894 -2.089 33.065 — 17.706 -15.359 —
2019 15.638 -13.470 23.660 — 10.390 -13.270 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
231,01% (2021: 176,61%)
Datorii / Total active (total active: 10.215 RON)
Solvabilitate generală
0,43 (2021: 0,57)
Total active / Datorii (total active: 10.215 RON)
Autonomie financiară
-131,01% (2021: -76,61%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.215 RON)
Rentabilitate active (ROA)
13,77% (2021: 2,95%)
Profit net / Total active (total active: 10.215 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,14% (2021: 2,85%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre KNOXX INDUSTRIES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CHINTOVAN VLAD-FLAVIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022