Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DRUMEŢII CU HAR S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

DRUMEŢII CU HAR S.R.L. (CUI 34809201) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015001296224 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.501 RON și o pierdere netă de 8.053 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34809201
Nr. ORC
J2015001296224
EUID
ROONRC.J2015001296224
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Străpungere Silvestru 7, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
4.501 RON
2025
Rezultat net
-8.053 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 4.501 -8.053 48.576 523 3.693 -44.360 —
2024 — 0 37.601 — 1.294 -36.307 —
2023 — 0 37.601 — 1.294 -36.307 —
2022 0 -1.507 37.601 — 1.294 -36.307 0
2021 0 -1.577 38.304 — 3.504 -34.800 1
2020 0 0 34.312 — 1.089 -33.223 1
2019 0 0 34.312 — 1.089 -33.223 0
2017 — -3.492 34.319 — 1.296 -33.023 0
2016 — -26.575 29.748 — 217 -29.531 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1.152,18% (2022: 2.905,8%)
Datorii / Total active (total active: 4.216 RON)
Solvabilitate generală
0,09 (2022: 0,03)
Total active / Datorii (total active: 4.216 RON)
Autonomie financiară
-1.052,18% (2022: -2.805,8%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.216 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-191,01% (2022: -116,46%)
Profit net / Total active (total active: 4.216 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-178,92%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DRUMEŢII CU HAR S.R.L.

Reprezentantul firmei este: AFTIMESCU-DELEANU ŞTEFAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025