Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

K & H INSIGHT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

K & H INSIGHT SRL (CUI 34850197) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J35/1876/2015 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.338 RON și o pierdere netă de 6.981 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34850197
Nr. ORC
J35/1876/2015
EUID
ROONRC.J35/1876/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vasile Lucaciu 19, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
14.338 RON
2024
Rezultat net
-6.981 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6831 — Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (30) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (6)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 și 2023. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -9.970 17.172 — 5.513 -11.659 —
2024 14.338 -6.981 15.961 — 14.272 -1.689 —
2017 — 0 0 12 4.302 4.314 —
2016 1.268 158 0 12 4.302 4.314 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2016)
Grad de îndatorare
111,83% (2016: 0%)
Datorii / Total active (total active: 14.272 RON)
Solvabilitate generală
0,89
Total active / Datorii (total active: 14.272 RON)
Autonomie financiară
-11,83% (2016: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.272 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-48,91% (2016: 3,66%)
Profit net / Total active (total active: 14.272 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2016: 3,66%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-48,69% (2016: 12,46%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre K & H INSIGHT SRL

Reprezentantul firmei este: HRIB FLORINA-ŞTEFANIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024