Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GUARANTEED SUCCESS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

GUARANTEED SUCCESS SRL (CUI 34851621) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J24/750/2015 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (cod CAEN 6310). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 75.460 RON, un profit net de 23.912 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 14,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34851621
Nr. ORC
J24/750/2015
EUID
ROONRC.J24/750/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Colonia Topitorilor 96 A, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
75.460 RON
2025▼ 14,7%
Rezultat net
23.912 RON
2025▲ 4,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Secțiunea K · Diviziunea 63 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6310 — Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9319 Alte activități sportive
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 75.460 23.912 4.214 35.651 102.004 129.311 1
2024 88.500 22.846 2.903 64.682 70.110 131.900 1
2023 48.000 3.337 2.333 86.066 37.820 128.053 0
2022 95.800 18.204 8.372 114.456 37.632 143.716 0
2021 54.000 3.954 13.883 138.550 1.845 146.512 0
2020 62.335 10.789 13.897 91.729 64.727 142.559 0
2019 85.131 23.560 29.551 99.422 61.898 131.769 —
2018 105.185 16.825 91.504 115.046 84.668 108.210 —
2017 120.910 33.896 67.570 64.970 93.985 91.385 —
2016 113.192 36.231 6.510 2.420 61.579 57.489 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,06% (2024: 2,15%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
32,67 (2024: 46,43)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
93,94% (2024: 97,85%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
17,37% (2024: 16,95%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
18,49% (2024: 17,32%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
31,69% (2024: 25,81%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GUARANTEED SUCCESS SRL

Reprezentantul firmei este: FILIP CLAUDIU-DENIS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
20.10.2026 Cod CAEN principal 6311 6310 ANAF