Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TPC DEVELOPMENT SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

TPC DEVELOPMENT SOLUTIONS SRL (CUI 34856572) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015009625408 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de editare a altor produse software (cod CAEN 5829). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 90.780 RON și un profit net de 48.208 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 109,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34856572
Nr. ORC
J2015009625408
EUID
ROONRC.J2015009625408
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str INTRAREA BINELUI 4, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
90.780 RON
2025▲ 109,7%
Rezultat net
48.208 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5829 Activități de editare a altor produse software
Secțiunea J · Diviziunea 58 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5829 Activități de editare a altor produse software

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · 7 diviziuni
  • 3100 Fabricarea de mobilă
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (2)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (4)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017. Surse: MFinanțe (2016, 2018–2019, 2021, 2023–2025) și ANAF (2020, 2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 90.780 48.208 0 — 48.448 48.448 —
2024 43.295 -4.076 715 — 54.944 54.229 —
2023 18.030 12.984 3.048 537 60.816 58.305 —
2022 1.000 -928 0 2.149 43.172 45.321 0
2021 24.350 23.341 197 — 46.446 46.249 —
2020 23.916 22.383 331 0 23.239 22.908 0
2019 9.750 8.349 313 — 838 525 —
2018 — -16 8.500 — 676 -7.824 —
2016 3.200 -11.720 8.500 9.572 2.272 3.344 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 1,3%)
Datorii / Total active (total active: 48.448 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 48.448 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 98,7%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.448 RON)
Rentabilitate active (ROA)
99,5% (2024: -7,42%)
Profit net / Total active (total active: 48.448 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,5% (2024: -7,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
53,1% (2024: -9,41%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TPC DEVELOPMENT SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: TUDOR ANDREI TIBERIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025